Contact is één ding. Tijd is een goede tweede.

Ik geef mensen de tijd om te overleggen, om kennis te maken, om keuzes te maken. Uiteraard met advies van mijn kant, zodat die keuzes gemakkelijker worden. Zowel bij de verkoop van een huis, als bij de aankoop. Als ik al niet de rust bewaar, wie doet het dan wel?!

Ik geef ook kijkers de tijd om zich op hun gemak te voelen. Om goed rond te kijken. Om hun verhaal te delen zodat ik met ze mee kan denken. Dat is in ons vak helaas niet altijd een vanzelfsprekendheid. Maar enthousiaste kijkers geven vaak het beste bod en dat half uurtje extra tijd dat ik erin stop, kan dus van groot verschil zijn voor de (over)biedingen aan de verkoper.

Friesland en Groningen

Het werkgebied is Friesland en Groningen, bijvoorbeeld Opende, Dokkum, Surhuisterveen, Tytsjerk, Burum, Twijzel, Harkema, Houtigehage, Buitenpost en Augustinusga, waar we vroeger woonden en het bedrijf hadden. Nu werk ik vanuit De Westereen, in ons opvallende driehoekshuis aan de Roazeloane.

Friesland en Groningen

Contact? Leuk!

Nieuwsgierig naar de verkoopkansen van jullie huis? Op zoek naar iets nieuws of toch van plan om binnenkort iets te gaan zoeken? Kom vrijblijvend langs voor kop koffie of mail me voor een kennismaking bij jullie thuis, ik ontmoet graag nieuwe mensen en vind het leuk om jullie huis direct te zien!

Foto kantoor kat

Kom je bij ons op kantoor? Misschien ontmoet dan ook onze kantoorpoes Mina!

Contact? Leuk!

Zullen we eens kennismaken?

Contact opnemen Bel direct

Uitgelicht aanbod

Onze nieuwste woningen in beeld

Bekijk ons volledige aanbod